Novinka v nabídce našich textilií

Jsme rádi, že vám můžeme představit novou značku v naší nabídce profesionálního a neformálního pracovního oblečení!

Přivítejte Payper, značku, která si potrpí na kreativitu, ochranu, bezpečnost, sociální odpovědnost a respekt k životnímu prostředí.

 

O značce Payper

Payper je italská a zároveň mezinárodní společnost, která získala velké zkušenosti v oblasti vývoje modelů, nákupu materiálů a výroby profesionálního a neformálního pracovního oblečení, s jasným cílem: dodat pracovnímu výkonu více bezpečnosti, praktičnosti a šarmu. Každý krok podnikové činnosti je charakterizován volbou kvality. Absolutní kontrola celého výrobního procesu, od návrhu až po logistiku, ve skutečnosti umožňuje dosahovat vysokých standardů zaručených v průběhu času. Kolekce Payper jsou vyvíjeny vysoce kreativním a zkušeným italským týmem R&D. Vše od návrhu přes vývoj až po balení je kontrolováno v nejmenších detailech. Výroba je realizována v partnerských závodech v různých částech světa a je certifikována dle mezinárodních parametrů ochrany, bezpečnosti a společenské odpovědnosti. Technická oddělení složená z přímých kvalifikovaných zaměstnanců jsou dislokovaná v různých výrobních oblastech a zaručují dodržování výrobních standardů a pracovních podmínek. Společenské, enviromentální a ekonomické aspekty jsou ve světě Payper úzce propojeny, neboť princip kvality je zlepšování, které se dotýká celého podnikového ekosystému.

 
Jaké produkty Payper nabízí?

Firemní oblečení

Trička na promo akci, mikiny a bundy na teambuilding v přírodě nebo menší doplňky jako dárek pro zákazníky? Vybírejte z t kvalitních produktů pro každou sezónu. Veškeré produkty je možné objednat v mnoha barvách a ve velikostech od XXS až po 5-XL.

Pracovní oděvy a doplňky

Bezpečnost je při práci vždy na prvním místě! Certifikované produkty pro vysokou viditelnost a ochranu při nejrůznějších pracovních výkonech.

Výrobky Work & Safety Payper jsou certifikovány dle nařízení (EU) 2016/425 o OOPP (Osobní ochranné pracovní prostředky) v platnosti od 21. dubna 2018 nebo dle zrušené předchozí evropské směrnice 89/686/EHS, která u výrobků, které jsou již na trhu, zůstává v platnosti do 21. dubna 2023.

Obuv

Bezpečnostní obuv, kterou budete rádi užívat i pro běžné nošení. Veškerá obuv je certifikovaná dle nejnovějších norem. Mějte svá chodidla a nohy před předvídatelnými riziky ve vaší pracovní oblasti.