TEXTIL

V TMT plus se specializujeme na výrobu a dodávku kvalitních textilních produktů. Dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější klienty.

Potřebujete trička na promo akce, oblečení pro volný čas, pracovní certifikované oděvy?

Vybírat můžete z širokého portfolia produktů našich partnerských značek nebo vám ušijeme produkty na míru. Pomůžeme vám s výběrem kvalitních produktů ve vašich firemních barvách, s logem nebo výšivkou i s jakýmkoliv dalším přáním.

Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře a my vám připravíme nabídku přesně podle vašich představ.

James Harvest Sportswear

 

James Harvest Sportswear kolekce je založena na americkém takzvaném Collegiate Fashion a je symbolem kvality, stylu a funkčnosti. Při sledování nejnovějších trendů naši návrháři také pamatují na potřebu stejné míry funkčnosti a vždy vyžadují použití těch nejkvalitnějších materiálů a příslušenství.

Oděvy jsou navrženy tak, aby mohly být brandované, a proto tolerují taková zacházení, jako je vyšívání a sítotisk.

Více zde

James Harvest & Frost

 

Značka James Harvest & Frost byla vytvořena z vášně. Vášeň k vytvoření něčeho velmi kvalitního, za přijatelnou cenu, něco, co bychom chtěli nosit. Naším cílem bylo, aby šaty vypadaly sofistikovaně a byly dobře navržené a hodily se jak pro práci, tak pro odpočinek.

Více zde

 

Payper

 

Payper je italská a zároveň mezinárodní společnost, která získala velké zkušenosti v oblasti vývoje modelů, nákupu materiálů a výroby profesionálního a neformálního pracovního oblečení, s jasným cílem: dodat pracovnímu výkonu více bezpečnosti, praktičnosti a šarmu. Každý krok podnikové činnosti je charakterizován volbou kvality.

Více zde