O nás

Reklamní agentura TMT plus, se od svého vzniku roku 1994 specializuje na výrobu a dodávku reklamních a dárkových předmětů.

Postupem času jsme se vypracovali ke kompletnímu sortimentu dodávaných předmětů.  Současně jsme začali vyvíjet činnost v oblasti organizování firemních akcí, PR aktivit, společenských událostí, výstav a konferencí což vedlo k rozšíření naší firmy o celou jednu sekci a to event production.

V rámci naší práce si u nás můžete objednat tu nejlevnější tužku až po značkovou MontBlanc. Jednoduché plastické hodiny až po multifunkční luxusní. Stejně tak Vám vyrobíme speciální dárky na Vánoce, a další speciální akce od diářů, kalendářů, dřevěných dárkových kazet s vínem či destilátem atd. Dodáme Vám jednobarevné triko na běžnou promo akci, ušijeme Vám triko, či jinou součást oblečení pro volný čas, dle Vašich představ fazóny a to ve Vašich firemních barvách, popřípadě dodáme různé značkové výrobky dle přání.

Zkrátka Vaší jedinou prací je sdělit nám Vaší představu a o zbytek se již postaráme. V případě Vašeho zájmu jsme vždy připraveni se s Vámi sejít a řešit Vaše požadavky.

Těšíme se na spolupráci.

Váš TMT Plus team.